ECKT3A471KB PANASONIC
Виробник: PANASONIC
на замовлення 702 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 1KV Y5P SMD, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 470 pF.
Інші пропозиції ECKT3A471KB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECK-T3A471KB ECK-T3A471KB Виробник : Panasonic Electronic Components ECC_ECK-T3_Series_Rev_Feb_2006.pdf Description: CAP CER 470PF 1KV Y5P SMD
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 470 pF