ECK-TFC101KB
ECK-TFC101KB Panasonic Electronic Components
ECC_ECK-THC_FC_BC.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 100PF 250VAC Y5P SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Applications: Safety
Ratings: Y2
Thickness (Max): 0.091" (2.30mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 250VAC Y5P SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Applications: Safety, Ratings: Y2, Thickness (Max): 0.091" (2.30mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 100 pF.
Інші пропозиції ECK-TFC101KB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECK-TFC101KB ECK-TFC101KB Виробник : Panasonic Electronic Components ECC_ECK-THC_FC_BC.pdf Description: CAP CER 100PF 250VAC Y5P SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Applications: Safety
Ratings: Y2
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 pF