Продукція > ECK > ECK-TFC102KB
ECK-TFC102KB
ECC_ECK-S%2CT%28BC%2CFC%29.pdf
Виробник:
на замовлення 14982 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ECK-TFC102KB
Description: CAP CER 1000PF 250VAC Y5P SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Applications: Safety, Ratings: Y2, Thickness (Max): 0.091" (2.30mm), Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції ECK-TFC102KB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECKTFC102KB
ECK-TFC102KB ECK-TFC102KB Виробник : Panasonic Electronic Components ECC_ECK-S%2CT%28BC%2CFC%29.pdf Description: CAP CER 1000PF 250VAC Y5P SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Applications: Safety
Ratings: Y2
Thickness (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 1000 pF