ECO-S1HP472DA
ECO-S1HP472DA Panasonic Electronic Components
TS-UP_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 71mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Capacitance: 4700 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.03 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.485 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 71mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Capacitance: 4700 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.03 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.485 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції ECO-S1HP472DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECO-S1HP472DA ECO-S1HP472DA Виробник : Panasonic panasonic__TS-UP_Rev2010.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 4700UF 50V ELECT TSUP