Продукція > PANASONIC > ECO-S2GP391DA
ECO-S2GP391DA
ECO-S2GP391DA Panasonic
panasonic__TS-UP_Rev2010-1196889.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 390uF 400V
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECO-S2GP391DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECO-S2GP391DA ECO-S2GP391DA Виробник : Panasonic Electronic Components TS-UP_Rev2010.pdf Description: CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP