Продукція > MOBILEMARK > ECO6-5500-WHT
ECO6-5500-WHT
  • ECO6-5500-WHT
  • ECO6-5500-WHT
ECO6-5500-WHT MOBILEMARK
ECO6-5500-WHT.pdf
Виробник: MOBILEMARK
Category: WiFi/Bluetooth antennas
Description: Antenna; WiFi; 6dBi; for wall mounting; 50Ω; 5÷6GHz; 300mm; N
Mounting: for wall mounting
Connection: N
Cable length: 0.3m
Antenna gain: 6dBi
Impedance: 50Ω
Frequency: 5...6GHz
Type of communications modules accessories: antenna
Kind of antenna: WiFi
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOBILE MARK - ECO6-5500-WHT - HF-Antenne, 5GHz bis 6GHz, WiFi, 6dBi, 25W, N-Steckverbinder, tariffCode: 85291095, rohsCompliant: YES, Antenne: WiFi, Verstärkung: 6dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: 2, Frequenz, min.: 5GHz, Antennenmontage: N-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: ECO Series, Eingangsleistung: 25W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Ungerichtet, Frequenz, max.: 6GHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECO6-5500-WHT ECO6-5500-WHT Виробник : MOBILE MARK 3980150.pdf Description: MOBILE MARK - ECO6-5500-WHT - HF-Antenne, 5GHz bis 6GHz, WiFi, 6dBi, 25W, N-Steckverbinder
tariffCode: 85291095
rohsCompliant: YES
Antenne: WiFi
Verstärkung: 6dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: 2
Frequenz, min.: 5GHz
Antennenmontage: N-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: ECO Series
Eingangsleistung: 25W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Ungerichtet
Frequenz, max.: 6GHz