Продукція > PANASONIC > ECQB1H222JF3
ECQB1H222JF3 panasonic
Виробник: panasonic
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 2200PF 5% 50VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm).
Інші пропозиції ECQB1H222JF3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-B1H222JF3 Виробник : Panasonic Electronic Components ECQB%28F%29.pdf Description: CAP FILM 2200PF 5% 50VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm)