Продукція > PANASONIC > ECQ-E10223JF
ECQ-E10223JF
ECQ-E10223JF Panasonic
ECQE10223JF
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.022uF 5% MPET L/S=12.5mm
на замовлення 420 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.295" W (15.50mm x 7.50mm).
Інші пропозиції ECQ-E10223JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10223JF Виробник : Panasonic Electronic Components ECQE10223JF Description: CAP FILM 0.022UF 5% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.610" L x 0.295" W (15.50mm x 7.50mm)
товару немає в наявності
ECQE10223JF ECQE10223JF Виробник : PANASONIC ECQE6223JF.PDF Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 22nF; 1kVDC; 12.5mm; ±5%; 15.5x7.5x13.5mm
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 22nF
Operating voltage: 1kV DC
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: ECQE
Terminal pitch: 12.5mm
Body dimensions: 15.5x7.5x13.5mm