Технічний опис ECQ-E10223JF Panasonic
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.295" W (15.50mm x 7.50mm).
Інші пропозиції ECQ-E10223JF
|---|---|---|---|---|---|
| ECQ-E10223JF | Виробник : Panasonic Electronic Components |
товару немає в наявності |
Category: THT Film CapacitorsDescription: Capacitor: polyester; 22nF; 1kVDC; 12.5mm; ±5%; 15.5x7.5x13.5mm Type of capacitor: polyester Capacitance: 22nF Operating voltage: 1kV DC Tolerance: ±5% Mounting: THT Operating temperature: -40...105°C Manufacturer series: ECQE Terminal pitch: 12.5mm Body dimensions: 15.5x7.5x13.5mm |