Технічний опис ECQ-E10223KF Panasonic
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 22nF; 1kVDC; 12.5mm; ±10%; 15.5x7.5x15.5mm, Type of capacitor: polyester, Capacitance: 22nF, Operating voltage: 1kV DC, Tolerance: ±10%, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: ECQE, Terminal pitch: 12.5mm, Body dimensions: 15.5x7.5x15.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E10223KF
|---|---|---|---|---|---|