ECQ-E10823KF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10823KF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.082UF 10% 1KVDC RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 82nF; 1kVDC; 17.5mm; ±10%; 21x9x18.5mm; ECQE, Type of capacitor: polyester, Capacitance: 82nF, Operating voltage: 1kV DC, Tolerance: ±10%, Mounting: THT, Terminal pitch: 17.5mm, Body dimensions: 21x9x18.5mm, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: ECQE.
Інші пропозиції ECQ-E10823KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10823KF ECQ-E10823KF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.0kV 0.082uF 10% MPET L/S=17.5mm
товару немає в наявності
ECQE10823KF ECQE10823KF Виробник : PANASONIC ECQE6223JF.PDF Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 82nF; 1kVDC; 17.5mm; ±10%; 21x9x18.5mm; ECQE
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 82nF
Operating voltage: 1kV DC
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Terminal pitch: 17.5mm
Body dimensions: 21x9x18.5mm
Operating temperature: -40...105°C