Технічний опис ECQ-E10823KF Panasonic Electronic Components
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 82nF; 1kVDC; 17.5mm; ±10%; 21x9x18.5mm; ECQE, Type of capacitor: polyester, Capacitance: 82nF, Operating voltage: 1kV DC, Tolerance: ±10%, Mounting: THT, Terminal pitch: 17.5mm, Body dimensions: 21x9x18.5mm, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: ECQE.
Інші пропозиції ECQ-E10823KF
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
ECQ-E10823KF | Виробник : Panasonic |
Film Capacitors 1.0kV 0.082uF 10% MPET L/S=17.5mm |
товару немає в наявності |