Продукція > PANASONIC > ECQ-E1105JF3
ECQ-E1105JF3
ECQ-E1105JF3 Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 100VDC 1.0uF 5% MPET L/S=5mm
на замовлення 681 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.472" L x 0.264" W (12.00mm x 6.70mm).
Інші пропозиції ECQ-E1105JF3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1105JF3 Виробник : Panasonic Electronic Components 898 Description: CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.472" L x 0.264" W (12.00mm x 6.70mm)
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - DC: 100V
Capacitance: 1 µF