Продукція > PANASONIC > ECQ-E1105JFB
ECQ-E1105JFB
ECQ-E1105JFB Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1105JFB+8+WW
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 100VDC 1.0uF 5% MPET L/S=10mm
на замовлення 481 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E1105JFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1105JFB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1105JFB+8+WW Description: CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL