Продукція > PANASONIC > ECQ-E1105KF3
ECQ-E1105KF3
ECQ-E1105KF3 Panasonic
abd0000c179.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Film 1uF 100V PET 10%( 12 X 6.7 X 19mm) Radial 5mm 105°C Ammo
на замовлення 989 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 362
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.472" L x 0.264" W (12.00mm x 6.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1105KF3 ECQ-E1105KF3 Виробник : Panasonic abd0000c179.pdf Cap Film 1uF 100V PET 10%( 12 X 6.7 X 19mm) Radial 5mm 105°C Ammo
на замовлення 989 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
ECQ-E1105KF3 ECQ-E1105KF3 Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 100VDC 1.0uF 10% MPET L/S=5 mm
на замовлення 579 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
товару немає в наявності
ECQ-E1105KF3 Виробник : Panasonic Electronic Components 898 Description: CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.472" L x 0.264" W (12.00mm x 6.70mm)