Продукція > PANASONIC > ECQ-E1106JFB
ECQ-E1106JFB
ECQ-E1106JFB Panasonic
abd0000c179.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Film 10uF 100V PET 5% (26 X 11.5 X 26mm) Radial 15mm 105°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10UF 5% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.453" W (26.00mm x 11.50mm).
Інші пропозиції ECQ-E1106JFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1106JFB ECQ-E1106JFB Виробник : Panasonic Electronic Components ECQE1106JFB Description: CAP FILM 10UF 5% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Capacitance: 10 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.453" W (26.00mm x 11.50mm)
товару немає в наявності
ECQ-E1106JFB ECQ-E1106JFB Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 100VDC 10.0uF 5% MPET L/S=15mm