ECQ-E1106KFB
ECQ-E1106KFB Panasonic Electronic Components
ECQE1106KFB
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 10UF 10% 100VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Capacitance: 10 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.453" W (26.00mm x 11.50mm)
на замовлення 1598 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10UF 10% 100VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.453" W (26.00mm x 11.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1106KFB ECQ-E1106KFB Виробник : Panasonic ECQE1106KFB Film Capacitors 100VDC 10.0uF 10% MPET L/S=15mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
ECQ-E1106KFB ECQ-E1106KFB Виробник : Panasonic abd0000c179.pdf Cap Film 10uF 100V PET 10% (26 X 11.5 X 26mm) Radial 15mm 105°C Bulk
товару немає в наявності
ECQE1106KFB ECQE1106KFB Виробник : PANASONIC ECQE6223JF.PDF Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 10uF; 100VDC; 15mm; ±10%; 26x11.5x26mm; ECQE
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 100V DC
Mounting: THT
Manufacturer series: ECQE
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -40...105°C
Terminal pitch: 15mm
Body dimensions: 26x11.5x26mm