ECQ-E1155JF
ECQ-E1155JF Panasonic Electronic Components
ABD0000C179.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.567" (14.40mm)
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm)
на замовлення 810 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.567" (14.40mm), Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1155JF ECQ-E1155JF Виробник : Panasonic ABD0000C179.pdf Film Capacitors 100VDC 1.5uF 5% MPET L/S=15mm
на замовлення 444 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ECQ-E1155JF ECQ-E1155JF Виробник : Panasonic abd0000c179.pdf Cap Film 1.5uF 100V PET 5% (18.5 X 6 X 13.4mm) Radial 15mm 105°C Bulk