Продукція > PANASONIC > ECQ-E1155KF3
ECQ-E1155KF3
ECQ-E1155KF3 Panasonic
abd0000c179.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Film 1.5uF 100V PET 10%( 18.5 X 6 X 18.4mm) Radial 5mm 105°C Ammo
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 94
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E1155KF3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1155KF3 ECQ-E1155KF3 Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 100VDC 1.5uF 10% MPET L/S=5mm
на замовлення 462 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
ECQ-E1155KF3 ECQ-E1155KF3 Виробник : Panasonic abd0000c179.pdf Cap Film 1.5uF 100V PET 10%( 18.5 X 6 X 18.4mm) Radial 5mm 105°C Ammo
товару немає в наявності
ECQ-E1155KF3 ECQ-E1155KF3 Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABD0023+ECQE1155KF3+7+WW Description: CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL