Продукція > PANASONIC > ECQ-E1155KFB
ECQ-E1155KFB
ECQ-E1155KFB Panasonic
abd0000c179.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Film 1.5uF 100V PET 10% (18.5 X 6 X 18.4mm) Radial 10mm 105°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E1155KFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1155KFB ECQ-E1155KFB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1155KFB+8+WW Description: CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL
товару немає в наявності
ECQ-E1155KFB ECQ-E1155KFB Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 100VDC 1.5uF 10% MPET L/S=10mm