Продукція > PANASONIC > ECQ-E12103KF
ECQ-E12103KF
ECQ-E12103KF Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.25kV 0.010uF 10% MPET L/S=7.5mm
на замовлення 576 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E12103KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12103KF Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12103KF+8+WW Description: CAP FILM 10000PF 1.25KVDC RADIAL