Продукція > PANASONIC > ECQ-E12222KF
ECQ-E12222KF
ECQ-E12222KF Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.25kV 0.0022uF 10% MPET L/S=12.5mm
на замовлення 715 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyimide; ECQE; 0.0022uF; 1.25kVDC; 15.5x6x11.5mm; THT, Manufacturer series: ECQE, Type of capacitor: polyimide, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 2.2nF, Terminal pitch: 12.5mm, Body dimensions: 15.5x6x11.5mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 1.25kV DC.
Інші пропозиції ECQ-E12222KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12222KF Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12222KF+8+WW Description: CAP FILM 2200PF 10% 1.25KVDC RAD
товару немає в наявності
ECQE12222KF Виробник : PANASONIC Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyimide; ECQE; 0.0022uF; 1.25kVDC; 15.5x6x11.5mm; THT
Manufacturer series: ECQE
Type of capacitor: polyimide
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 2.2nF
Terminal pitch: 12.5mm
Body dimensions: 15.5x6x11.5mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 1.25kV DC