Технічний опис ECQ-E12222KF Panasonic
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyimide; ECQE; 0.0022uF; 1.25kVDC; 15.5x6x11.5mm; THT, Manufacturer series: ECQE, Type of capacitor: polyimide, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 2.2nF, Terminal pitch: 12.5mm, Body dimensions: 15.5x6x11.5mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 1.25kV DC.
Інші пропозиції ECQ-E12222KF
|---|---|---|---|---|---|
| ECQ-E12222KF | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: CAP FILM 2200PF 10% 1.25KVDC RAD |
товару немає в наявності |