Продукція > PANASONIC > ECW-F2184JAQ
ECW-F2184JAQ
ECW-F2184JAQ Panasonic
44abd0000ce47.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Film 0.18uF 250V PP 5% (13 X 5.9 X 15.1mm) Radial 10mm 105°C Bulk
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 125V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.654" (16.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.18 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.232" W (13.00mm x 5.90mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2184JAQ ECW-F2184JAQ Виробник : Panasonic film_ecwfa_e.pdf Film Capacitors 0.18uF 250VDC 5% MPP L/S=10mm
на замовлення 684 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
ECW-F2184JAQ ECW-F2184JAQ Виробник : Panasonic Electronic Components film_ecwfa_e.pdf Description: CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 125V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.654" (16.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.18 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.232" W (13.00mm x 5.90mm)
на замовлення 857 шт:
Мінімальне замовлення: 6
ECW-F2184JAQ ECW-F2184JAQ Виробник : Panasonic 44abd0000ce47.pdf Cap Film 0.18uF 250V PP 5% (13 X 5.9 X 15.1mm) Radial 10mm 105°C Bulk
на замовлення 800 шт: