ECW-F2225JA
ECW-F2225JA Panasonic
abd0000c183.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Film 2.2uF 250V PP 5%( 18.8 X 12.6 X 17.6mm) Radial 15mm 105°C Bag
на замовлення 958 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 132
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 125V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.752" (19.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 0.740" L x 0.496" W (18.80mm x 12.60mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2225JA ECW-F2225JA Виробник : Panasonic abd0000c183.pdf Cap Film 2.2uF 250V PP 5%( 18.8 X 12.6 X 17.6mm) Radial 15mm 105°C Bag
на замовлення 958 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
на замовлення 575 шт:
Мінімальне замовлення: 108
ECW-F2225JA ECW-F2225JA Виробник : Panasonic 44abd0000ce47.pdf Cap Film 2.2uF 250V PP 5% (18.8 X 12.6 X 17.6mm) Radial 15mm 105°C Bulk
на замовлення 107 шт:
Мінімальне замовлення: 7
ECW-F2225JA ECW-F2225JA Виробник : Panasonic Electronic Components film_ecwfa_e.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 125V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.752" (19.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 0.740" L x 0.496" W (18.80mm x 12.60mm)
на замовлення 578 шт:
Мінімальне замовлення: 3
ECW-F2225JA ECW-F2225JA Виробник : Panasonic film_ecwfa_e.pdf Film Capacitors 2.2uF 250VDC 5% MPP L/S=15mm
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 76