ECW-F2565JA
ECW-F2565JA Panasonic
44abd0000ce47.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Film 5.6uF 250V PP 5% (23.8 X 16.2 X 21.9mm) Radial 20mm 105°C Bulk
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 5.6UF 5% 250VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.787" (20.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 125V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.921" (23.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 5.6 µF, Size / Dimension: 0.937" L x 0.638" W (23.80mm x 16.20mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2565JA ECW-F2565JA Виробник : Panasonic 44abd0000ce47.pdf Cap Film 5.6uF 250V PP 5% (23.8 X 16.2 X 21.9mm) Radial 20mm 105°C Bulk
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 157 шт:
Мінімальне замовлення: 77
ECW-F2565JA ECW-F2565JA Виробник : Panasonic Electronic Components film_ecwfa_e.pdf Description: CAP FILM 5.6UF 5% 250VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.787" (20.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 125V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.921" (23.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5.6 µF
Size / Dimension: 0.937" L x 0.638" W (23.80mm x 16.20mm)
ECW-F2565JA ECW-F2565JA Виробник : Panasonic Panasonic_ABD0000C245_1.pdf Film Capacitors 5.6uF 250VDC 5% MPP L/S=20mm
на замовлення 358 шт:
на замовлення 440 шт:
Мінімальне замовлення: 36
на замовлення 48 шт:
товару немає в наявності
ECWF2565JA ECWF2565JA Виробник : PANASONIC ECWF2105JA.PDF Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; ECWF; 5.6uF; 250VDC; 23.8x16.2x21.9mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 5.6µF
Tolerance: ±5%
Body dimensions: 23.8x16.2x21.9mm
Mounting: THT
Manufacturer series: ECWF
Operating voltage: 250V DC
Operating temperature: -40...105°C
Terminal pitch: 20mm