Продукція > PANASONIC > ECWF2W154JAQ
ECWF2W154JAQ
ECWF2W154JAQ PANASONIC
ECWF2105JA.PDF
Виробник: PANASONIC
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; ECWF; 150nF; 450VDC; 13x5.7x14.9mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Manufacturer series: ECWF
Capacitance: 0.15µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: 13x5.7x14.9mm
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Terminal pitch: 10mm
Operating temperature: -40...105°C
на замовлення 295 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.15UF 5% 450VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 84V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.646" (16.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.224" W (13.00mm x 5.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2W154JAQ ECW-F2W154JAQ Виробник : Panasonic Electronic Components ECWF2W154JAQ Description: CAP FILM 0.15UF 5% 450VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 84V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.646" (16.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.224" W (13.00mm x 5.70mm)
на замовлення 14584 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
ECW-F2W154JAQ ECW-F2W154JAQ Виробник : Panasonic ABD0000C183-947563.pdf Film Capacitors 0.15uF 450VDC 5% MPP L/S=10mm