ECW-F2W334JAQ
ECW-F2W334JAQ Panasonic Electronic Components
ECWF2W334JAQ
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.33UF 5% 450VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 84V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.717" (18.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.299" W (13.00mm x 7.60mm)
на замовлення 269 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.33UF 5% 450VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 84V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.717" (18.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.299" W (13.00mm x 7.60mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2W334JAQ ECW-F2W334JAQ Виробник : Panasonic ECWF2W334JAQ Film Capacitors 0.33uF 450VDC 5% MPP L/S=10mm