Продукція > PANASONIC > ECW-F2W394JAQ
ECW-F2W394JAQ
ECW-F2W394JAQ Panasonic
44abd0000ce47.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Film 0.39uF 450V PP 5% (13 X 8.1 X 17.2mm) Radial 10mm 105°C Bulk
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 253
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.39UF 5% 450VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 84V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.736" (18.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.39 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.319" W (13.00mm x 8.10mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2W394JAQ ECW-F2W394JAQ Виробник : Panasonic Electronic Components ECWF2W394JAQ Description: CAP FILM 0.39UF 5% 450VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 84V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.736" (18.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.39 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.319" W (13.00mm x 8.10mm)
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
ECW-F2W394JAQ ECW-F2W394JAQ Виробник : Panasonic 44abd0000ce47.pdf Cap Film 0.39uF 450V PP 5% (13 X 8.1 X 17.2mm) Radial 10mm 105°C Bulk
на замовлення 42 шт:
Мінімальне замовлення: 9
ECW-F2W394JAQ ECW-F2W394JAQ Виробник : Panasonic ABD0000C183-947669.pdf Film Capacitors 0.39uF 450VDC 5% MPP L/S=10mm
на замовлення 42 шт: