ECW-F4135HL
ECW-F4135HL Panasonic
abd0000c245.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Film 1.3uF 400V PP 3% (28 X 12.8 X 19.6mm) Radial 25mm 105°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1.3UF 3% 400VDC RADIAL, Tolerance: ±3%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.984" (25.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 141V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm), Capacitance: 1.3 µF, Size / Dimension: 1.102" L x 0.504" W (28.00mm x 12.80mm).
Інші пропозиції ECW-F4135HL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4135HL ECW-F4135HL Виробник : Panasonic Electronic Components ECWF4135HL Description: CAP FILM 1.3UF 3% 400VDC RADIAL
Tolerance: ±3%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.984" (25.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 141V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm)
Capacitance: 1.3 µF
Size / Dimension: 1.102" L x 0.504" W (28.00mm x 12.80mm)
товару немає в наявності
ECW-F4135HL ECW-F4135HL Виробник : Panasonic ECWF4135HL Film Capacitors 1.3uF 400V 3% MPP L/S=25mm