ECW-F4184HL
ECW-F4184HL Panasonic Electronic Components
ECWF4184HL
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.18UF 3% 400VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±3%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 141V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.563" (14.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.18 µF
Size / Dimension: 0.610" L x 0.323" W (15.50mm x 8.20mm)
на замовлення 256 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.18UF 3% 400VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±3%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 141V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.563" (14.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.18 µF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.323" W (15.50mm x 8.20mm).
Інші пропозиції ECW-F4184HL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4184HL ECW-F4184HL Виробник : Panasonic abd0000c245.pdf Cap Film 0.18uF 400V PP 3% (15.5 X 8.2 X 12.8mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
товару немає в наявності
товару немає в наявності
ECW-F4184HL ECW-F4184HL Виробник : Panasonic film_ecwfl_e-1141645.pdf Film Capacitors .18uF 400V 3% MPP L/S=12.5mm