Продукція > PANASONIC > ECW-F2824JAQ
ECW-F2824JAQ
ECW-F2824JAQ Panasonic
ABD0000C183-947563.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 0.82uF 250VDC 5% MPP L/S=10mm
на замовлення 258 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.82UF 5% 250VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 125V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.82 µF, Size / Dimension: 0.713" L x 0.315" W (18.10mm x 8.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2824JAQ ECW-F2824JAQ Виробник : Panasonic Electronic Components film_ecwfa_e.pdf Description: CAP FILM 0.82UF 5% 250VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 125V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.82 µF
Size / Dimension: 0.713" L x 0.315" W (18.10mm x 8.00mm)
на замовлення 297 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ECWF2824JAQ ECWF2824JAQ Виробник : PANASONIC ECWF2105JA.PDF Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; ECWF; 820nF; 250VDC; 18.1x8x19.6mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Manufacturer series: ECWF
Capacitance: 0.82µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: 18.1x8x19.6mm
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Terminal pitch: 15mm
Operating temperature: -40...105°C