Продукція > PANASONIC > ECW-F4104HLB
ECW-F4104HLB
ECW-F4104HLB Panasonic
Panasonic_ABD0000C245_1.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 400VDC 0.1uF 3% MPP L/S=7.5mm
на замовлення 209 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; ECWF; 100nF; 400VDC; 15.5x6.5x16mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Manufacturer series: ECWF, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: 15.5x6.5x16mm, Mounting: THT, Tolerance: ±3%, Terminal pitch: 7.5mm, Operating temperature: -40...105°C.
Інші пропозиції ECW-F4104HLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F4104HLB Виробник : Panasonic Electronic Components ECWF4104HLB Description: CAP FILM 0.1UF 3% 400VDC RADIAL
товару немає в наявності
ECWF4104HLB ECWF4104HLB Виробник : PANASONIC ECWF6104JL.PDF Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; ECWF; 100nF; 400VDC; 15.5x6.5x16mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Manufacturer series: ECWF
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: 15.5x6.5x16mm
Mounting: THT
Tolerance: ±3%
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -40...105°C