ECY-29RA105KV
ECY-29RA105KV Panasonic Electronic Components
ECY.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0508, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1 µF.
Інші пропозиції ECY-29RA105KV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECY-29RA105KV ECY-29RA105KV Виробник : Panasonic Electronic Components ECY.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0508
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1 µF