ECY-39RC334KV
ECY-39RC334KV Panasonic Electronic Components
ECY-39.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 0.33UF 16V X7R 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 0.33 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 16V X7R 0612, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 0.33 µF.
Інші пропозиції ECY-39RC334KV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECY-39RC334KV ECY-39RC334KV Виробник : Panasonic Electronic Components ECY-39.pdf Description: CAP CER 0.33UF 16V X7R 0612
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.33 µF