ED100-0.2-40M
ED100-0.2-40M TE Connectivity / Schaffner
ED100_ED101.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Common Mode Chokes / Filters ED100-0.2-40M
на замовлення 436 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 40MH 200MA 2LN TH, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.945" L x 0.563" W (24.00mm x 14.30mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.610" (15.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 10Ohm (Typ), Inductance @ Frequency: 40 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED100-0.2-40M ED100-0.2-40M Виробник : Schaffner EMC Inc. ED100_ED101.pdf Description: CMC 40MH 200MA 2LN TH
Packaging: Box
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.945" L x 0.563" W (24.00mm x 14.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.610" (15.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 10Ohm (Typ)
Inductance @ Frequency: 40 mH @ 10 kHz
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
ED100-0.2-40M ED100-0.2-40M Виробник : Schaffner ED100_ED101-2936325.pdf Common Mode Chokes / Filters ED100 Common Mode Choke 300VAC, 0.2A, 40mH