Продукція > SCHAFFNER > ED100-0.4-20M
ED100-0.4-20M
ED100-0.4-20M Schaffner
ED100_ED101-2936325.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters ED100 Common Mode Choke 300VAC, 0.4A, 20mH
на замовлення 446 шт:
Написати відгук
Description: CMC 20MH 400MA 2LN TH, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.945" L x 0.563" W (24.00mm x 14.30mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.610" (15.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 3.7Ohm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 20 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED100-0.4-20M ED100-0.4-20M Виробник : Schaffner EMC Inc. ED100_ED101.pdf Description: CMC 20MH 400MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.945" L x 0.563" W (24.00mm x 14.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.610" (15.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 3.7Ohm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 20 mH @ 10 kHz