Продукція > ELITE > ED1A102MNN1016
ED1A102MNN1016
ED1A102MNN1016 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1000uF; 10VDC; Ø10x16mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø10x16mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 16mm
Diameter: 10mm
Nominal life: 3000h
Kind of capacitor: low ESR
Terminal pitch: 5mm
Impedance: 60mΩ
Max. forward impulse current: 1210mA
на замовлення 3340 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1000uF; 10VDC; Ø10x16mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø10x16mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 16mm, Diameter: 10mm, Nominal life: 3000h, Kind of capacitor: low ESR, Terminal pitch: 5mm, Impedance: 60mΩ, Max. forward impulse current: 1210mA.
Інші пропозиції ED1A102MNN1016
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED1A102MNN1016 Виробник : Elite PART-NUMBER-SYSTEM.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С = 1 000 мкФ, U, В = 10, Розм = 10 x 16 мм, Точн., % = 20, Ir = 1,21 А, R, Ом = 0,06, Крок, мм = 5, Тексп, °C = -40...+105, Термін експл., г @ T,°C = 3000,... Група товару: Конденсатори Корпус: 10x16mm Од. вим: шт