ED1A152MPN0825E
ED1A152MPN0825E Chinsan (Elite)
ED%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 50 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 847 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.21 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 50 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 847 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.21 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED1A152MPN0825E ED1A152MPN0825E Виробник : Chinsan (Elite) ED%20Series.pdf Description: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 50 mOhms