Продукція > ELITE > ED1A331MNN0812
ED1A331MNN0812
ED1A331MNN0812 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 330uF; 10VDC; Ø8x12mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø8x12mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 12mm
Diameter: 8mm
Impedance: 210mΩ
Max. forward impulse current: 410mA
Nominal life: 2000h
Terminal pitch: 3.5mm
на замовлення 2560 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 330uF; 10VDC; Ø8x12mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø8x12mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 12mm, Diameter: 8mm, Impedance: 210mΩ, Max. forward impulse current: 410mA, Nominal life: 2000h, Terminal pitch: 3.5mm.