Продукція > ELITE > ED1A332MNN1225
ED1A332MNN1225
ED1A332MNN1225 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 3300uF; 10VDC; Ø12.5x25mm
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 27mΩ
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 5000h
Height: 25mm
Diameter: 12.5mm
Max. forward impulse current: 2.23A
на замовлення 960 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 3300uF; 10VDC; Ø12.5x25mm, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 27mΩ, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 5000h, Height: 25mm, Diameter: 12.5mm, Max. forward impulse current: 2.23A.