Продукція > ELITE > ED1A471MNN0812
ED1A471MNN0812
ED1A471MNN0812 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 470uF; 10VDC; Ø8x12mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Operating temperature: -40...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: THT
Body dimensions: Ø8x12mm
Diameter: 8mm
Height: 12mm
Impedance: 0.13Ω
Max. forward impulse current: 640mA
Nominal life: 2000h
Kind of capacitor: low ESR
Terminal pitch: 3.5mm
на замовлення 8950 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 470uF; 10VDC; Ø8x12mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Operating temperature: -40...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 10V DC, Mounting: THT, Body dimensions: Ø8x12mm, Diameter: 8mm, Height: 12mm, Impedance: 0.13Ω, Max. forward impulse current: 640mA, Nominal life: 2000h, Kind of capacitor: low ESR, Terminal pitch: 3.5mm.
Інші пропозиції ED1A471MNN0812
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED1A471MNN0812 470uF 10V +/-20% 8*12mm +105C Low ESR (ED1A471MNN0812) Конденсаторы Aluminium
на замовлення 11 шт:
термін постачання 4 дні (днів)