Продукція > CHINSAN (ELITE) > ED1C101MP20511EP5U
ED1C101MP20511EP5U
ED1C101MP20511EP5U Chinsan (Elite)
ED Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 800 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 142.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 285 mA @ 100 kHz
на замовлення 1966 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 800 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 142.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 285 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED1C101MP20511EP5U ED1C101MP20511EP5U Виробник : Chinsan (Elite) ED Series.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 800 mOhms