Продукція > ELITE > ED1C102MNN1020
ED1C102MNN1020
ED1C102MNN1020 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1000uF; 16VDC; Ø10x20mm
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 46mΩ
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 3000h
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Max. forward impulse current: 1.4A
на замовлення 6840 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1000uF; 16VDC; Ø10x20mm, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 46mΩ, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 3000h, Height: 20mm, Diameter: 10mm, Max. forward impulse current: 1.4A.