Продукція > ELITE > ED1C152MNN1220
ED1C152MNN1220
ED1C152MNN1220 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1500uF; 16VDC; Ø12.5x20mm
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 1.5mF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 35mΩ
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 5000h
Height: 20mm
Diameter: 12.5mm
Max. forward impulse current: 1.9A
на замовлення 4435 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1500uF; 16VDC; Ø12.5x20mm, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 1.5mF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 35mΩ, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 5000h, Height: 20mm, Diameter: 12.5mm, Max. forward impulse current: 1.9A.
Інші пропозиції ED1C152MNN1220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED1C152MNN1220 Виробник : Elite Конденсатор електролітичний радіальний, С = 1 500, U, В = 16, Розм = 12,5 x 20 мм, Точн., % = 20, Ir = 1,9 А, R, Ом = 35, Крок, мм = 5, Тексп, °C = -40...+105, Термін експл., г @ T,°C = 5000,... Група товару: Конденсатори Корпус: 12.5x20mm Од. вим: шт