Продукція > ELITE > ED1C331MNN0812
ED1C331MNN0812
ED1C331MNN0812 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 330uF; 16VDC; Ø8x12mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Height: 12mm
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 16V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø8x12mm
Terminal pitch: 3.5mm
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 8mm
Nominal life: 2000h
Impedance: 0.13Ω
Max. forward impulse current: 640mA
на замовлення 10809 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 330uF; 16VDC; Ø8x12mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Height: 12mm, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 16V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø8x12mm, Terminal pitch: 3.5mm, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 8mm, Nominal life: 2000h, Impedance: 0.13Ω, Max. forward impulse current: 640mA.