Продукція > ELITE > ED1C471MNN0812
ED1C471MNN0812
ED1C471MNN0812 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 470uF; 16VDC; Ø8x12mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø8x12mm
Terminal pitch: 3.5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 56mΩ
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 3000h
Height: 12mm
Diameter: 8mm
Max. forward impulse current: 995mA
на замовлення 4090 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 470uF; 16VDC; Ø8x12mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø8x12mm, Terminal pitch: 3.5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 56mΩ, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 3000h, Height: 12mm, Diameter: 8mm, Max. forward impulse current: 995mA.
Інші пропозиції ED1C471MNN0812
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ED1C471MNN0812 470uF 16V +/-20% 8*12mm +105C Low Impedanc (ED1C471MNN0812) Конденсаторы