Продукція > ELITE > ED1E101MNN6311U
ED1E101MNN6311U
ED1E101MNN6311U Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 25VDC; Ø6.3x11mm
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Capacitance: 100µF
Terminal pitch: 2.5mm
Height: 11mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x11mm
Max. forward impulse current: 340mA
Impedance: 0.22Ω
Operating voltage: 25V DC
Tolerance: ±20%
Nominal life: 2000h
на замовлення 630 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 25VDC; Ø6.3x11mm, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Capacitance: 100µF, Terminal pitch: 2.5mm, Height: 11mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x11mm, Max. forward impulse current: 340mA, Impedance: 0.22Ω, Operating voltage: 25V DC, Tolerance: ±20%, Nominal life: 2000h.