Продукція > ELITE > ED1E102MNN1220
ED1E102MNN1220
ED1E102MNN1220 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1000uF; 25VDC; Ø12.5x20mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 20mm
Diameter: 12.5mm
Impedance: 35mΩ
Max. forward impulse current: 1.9A
Kind of capacitor: low ESR
Nominal life: 5000h
на замовлення 2430 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 1000uF; 25VDC; Ø12.5x20mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 20mm, Diameter: 12.5mm, Impedance: 35mΩ, Max. forward impulse current: 1.9A, Kind of capacitor: low ESR, Nominal life: 5000h.