Продукція > ELITE > ED1E222MNN1235
ED1E222MNN1235
ED1E222MNN1235 Elite
ED.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 2200uF; 25VDC; Ø12.5x35mm
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø12.5x35mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 20mΩ
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 5000h
Height: 35mm
Diameter: 12.5mm
Max. forward impulse current: 2.88A
на замовлення 1795 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 2200uF; 25VDC; Ø12.5x35mm, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø12.5x35mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 20mΩ, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 5000h, Height: 35mm, Diameter: 12.5mm, Max. forward impulse current: 2.88A.